poilsis prie jūros

Poilsis prie jūros

Grynas oras, pušų aromatas, jūros ošimas ir smėlis. Kas gali būti geriau, nei poilsis prie jūros? O jei dar ir oras puikus, tai daugiau nėra ko ir norėti. Nesvarbu ar ilgos atostogos, ar trumpa išvyka savaitgaliui, bet pailsėti nuo rūpesčių visuomet yra gerai.

poilsis prie jūrosIeškodami, kur apsistoti matome labai daug skelbimų „nuoma Nidoje“, „kambariai Palangoje“ ir panašius skelbimus. Kaip Išsirinkti, kai siūloma tiek daug? Ar žinote, kur geriausia ilsėtis? Tai priklauso nuo Jūsų pomėgių. Gal Jums priimtinas miesto šurmulys ir daugybė pramogų? Tai Jums poilsiauti reikia Palangoje. O gal Jūs vertinate ramybę, kuri puikiai dera su pramogomis bei norite ilsėtis gražios gamtos apsuptyje? Tuomet reikia vykti į Nidą. Tai nedidelė gyvenvietė Kuršių nerijoje, kuri labai populiari ne tik tarp mūsų šalies, bet ir užsienio šalių piliečių. Ar žinote, kad per vasaros sezoną čia kasmet apsilanko apie 300 tūkstančiai poilsiautojų? Tai iš tiesų labai daug. Nida – kurortas, kuriame galima rasti ne tik nuostabią gamtą, bet ir daug lankytinų objektų. Žinoma, įspūdingiausia jos gamta. Jei lankysitės šiame kurorte, tai būtinai eikite pamatyti Parnidžio kopą. Ant jos viršūnės yra apžvalgos aikštelė, tad nenustebkite pamatę daug lankytojų. Tai viena iš populiariausių Kuršių nerijos lankytinų vietų. Kopos šiaurinėje dalyje yra Tylos slėnis. Nuotraukos čia išeis tiesiog kerinčios, tad fotografuokite kuo daugiau. Ar žinote, kad Nida turi ilgą istoriją? Juk žvejų gyvenvietėje buvo tiek daug įvykių. Apie tai galima sužinoti Žvejo etnografinėje sodyboje.

Po ekskursijų reikia keliauti tiesiai į paplūdimį. Maudytis, kaitintis saulėje ir grožėtis įspūdinga gamta galima nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro. Jeigu nerimaujate dėl sveikatos ir vandens kokybės, tai tikrai neverta. Juk Nidos paplūdimys yra pats švariausias Kuršių nerijoje. Poilsis prie jūros visuomet dovanoja nepamirštamas akimirkas. Net, jei ir nemėgstate nuo ryto iki vakaro kaitintis saulutėje, tai rasite daugybę kitų gerų užsiėmimų. Ieškoma nuoma Nidoje, ypač vasaros metu, gali sukelti daug rūpesčių. Juk čia nori poilsiauti daugybė žmonių. Tad pasirūpinti kambarių ar apartamentų nuoma reikia kuo anksčiau, galima net ir žiemos metu.

Geras poilsis padeda ne tik atgauti jėgas, bet ir pakelia nuotaiką. Be jo, neįmanoma išlikti sveikiems, tad ilsėkitės gamtoje. Juk sveikata – didžiausias turtas. Ypatingai to reikia daug dirbantiems bei nuolat miestuose gyvenantiems žmonėms.

Poilsis prie jūros Nidoje

Mūsų šalis turi tiek daug gražių gamtos kampelių. Ypatingo poilsiautojų dėmesio sulaukia poilsis prie jūros. Smėlėti paplūdimiai, jaukūs kurortiniai miesteliai ir pušų ošimas leidžia pamiršti visus rūpesčius. Viena iš gražiausių pajūrio kurortinių vietų – Nida. Gamtos grožis, kuris itin saugomas, sukuria nuostabias akimirkas. Norint čia apsistoti ilgėliau reikia pasidomėti nuoma Nidoje.

poilsis prie jūrosKuršių Nerijoje esanti Nida yra populiarus kurortas. Čia kasmet apsilanko daugybė poilsiautojų ne tik iš mūsų šalies, bet ir iš kitų šalių. Verta paminėti, kad ji yra piečiausia Lietuvos gyvenvietė. Didžiausio dėmesio vertos smėlėtos kopos ir pušynai. Verta pamatyti Parnidžio ir Didžiąją kopas, kurios yra vienos iš didžiausių. Tai tarsi rojaus gamtos kampeliai, kurie aprašomi, kaip didžiausias gamtos stebuklas. Mėgstantys paplūdimius nudžiugs, nes Nidos paplūdimys yra švariausias visoje Kuršių nerijoje. Štai kodėl čia taip vertinamas poilsis.

Baltijos pajūris populiarus tiek spaudžiant šaltukui, tiek ir kaitinant saulei. Žiemomis populiariausia čia švęsti Naujuosius metus. Tuomet kurortai tarsi atgimsta iš naujo, o vėliau vėl štilis. Vasaros sezono metu dažnai nelieka vietų nakvynei. Ypatingai per šventes ilgųjų savaitgalių metu. Tuomet geriau iš anksto rezervuoti, kad netektų likti be nakvynės vietos.

Poilsis prie jūros lepina poilsiautojus. Daugybė pramogų, šurmulys ar ramybė. Viskas priklauso nuo pasirenkamo kurorto. Šeimos su vaikais dažniausiai renkasi ramius kurortus, o norintys pasilinksminti šurmulingus. Ne tik Palanga mėgaujasi poilsiautojų dėmesiu. Nida jai nenusileidžia. Tai vieta, kurioje atrandama įspūdinga gamta. Nuoma Nidoje, ypač atostogų sezono metu, reikia pasirūpinti kuo anksčiau. Kaip išsirinkti, kur apsistoti nakvynei? Tai priklauso nuo to, kokio poilsio Jums reikia. Jei Jūs mėgstate dieną kaitintis saulėje, o vakarais šėlti baruose, tuomet rinkitės apsistoti netoli pramogų vietų centro. O jei norite atitrūkti nuo šurmulio ir mėgautis gamtos vaizdais, tai rinkitės nakvynę viešbučiuose ar poilsio namuose, kurie įsikūrę pušynuose ar netoli kopų. Taip pat, jei norite ne tik ramiai gulėti paplūdimyje, bet ir pamatyti gražiausius ir įdomiausius tų apylinkių kampelius rinkitės vietą, kuri bus netoli nuo viešojo transporto sustojimų. O jei atvykote su automobiliu, tuomet visai nesvarbu, kur apsistosite.

Poilsis būtinas visiems. Juk geros atostogos ne tik padeda pailsėti, bet ir padeda grįžus iš jų kibti į naujus darbus su dideliu entuziazmu. Pasirūpinkite geromis atostogomis, kurios praskaidrins Jūsų mintis ir padės pamiršti kasdienius rūpesčius.