poilsis

Tinkamai parinkta lova – saldaus miego ir kokybiško poilsio garantas

LovosJei senoliai sakydavo, kad saldžiam miegui reikia švarios sąžinės, tai mes sakome, kad aukščiausia miego kokybe tikrai nebus įmanoma mėgautis, jei bus parinkta netinkama lova. Tad, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis šį pirkinį? Juo labiau, kad lova perkama tikrai ne vieneriems metams…

Dauguma porų mano, kad karališko dydžio lova yra tai, ko joms ir reikia. Ir iš tiesų, tokio dydžio lovoje miegoti bus labai patogu, tačiau nepamirškite pažvelgti ir į ateitį: jei planuojate šeimos pagausėjimą ir artimiausiu metu jūsų šeimą papildys dar vienas narys, atsižvelkite, kiek vietos būtinai palikti vaikiškai lovelei. Taip pat atsižvelkite, ar pakaks vietos kitiems baldams bei detalėms: nors spintos šiandien vis dažniau ir dažniau iškeliauja iš miegamųjų ir yra įkurdinamos drabužinėse, nereikia pamiršti, kad dažnas šioje namų patalpoje nori išvysti patogų fotelį, naktinius staliukus, kosmetinį stalelį, komodą, televizorių, įvairias interjero detales. Tad spręsdami, kokio dydžio bus jūsų lova, laviruokite tarp dviejų svarbių aspektų: pakankamos erdvės kokybiškai išsimiegoti ir baldų, kuriuos dar planuojate įkurdinti miegamajame.

Skaityti straipsnį “Tinkamai parinkta lova – saldaus miego ir kokybiško poilsio garantas” »

Poilsis Nidoje

Atostogų laukia kiekvienas. Dažniausiai poilsis pasirenkamas šiltuoju metų laiku – vasarą. Kai kurie Lietuvos gyventojai pasirenka kitas šalis, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ir mūsų šalyje galima puikiai praleisti atostogas. Čia galima ne tik pailsėti, bet ir šauniai praleisti laisvalaikį, pamatyti nuostabių vietų. Viliojantys pajūrio miesteliai tinkami poilsiui. Mėgstantys pašėlti renkasi Palangą, o ieškantys ramybės Šventąją, Nidą. Nuvykti į šias vietas galima nuosavu automobiliu arba autobusu. Nidoje nuoma siūloma daugelyje vietų. Nereikėtų baimintis, kad nerasite kur apsistoti, žinoma, geriausia rezervuoti vietas iš anksto, o ne paskutinę minutę. Kainos gali būti skirtingos, jos priklauso nuo laikotarpio bei pageidaujamų apartamentų.

poilsisPoilsis prie jūros mėgstamas daugelio. Šiltomis vasaros dienomis poilsiautojų Nidoje netrūksta. Čia važiuoja žmonės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kitų šalių. Nidoje nuoma, palyginus, nėra labai brangi. Dažniausiai žmonės apsistoja trumpam laikotarpiui (kelioms dienoms ar savaitei). Vieniems pakanka nedidelio kambariuko, o kiti pageidauja apartamentų. Galima išsinuomoti namukus netoli jūros. Jie puikiai tinka tiems, kurie nori ramaus poilsio. Nidoje galima apsistoti svečių namuose. Tokių čia rasite ne vienus. Vasarą rekomenduojama kambarius rezervuoti iš anksto, kadangi galite nerasti vietų. Daugelio pamėgti svečių namai Nidoje – tai „Nidos Gaiva“. Čia galite pasijusti kaip namuose. Kambariai nėra dideli, jaukūs. Svečių namuose galite pasirinkti apartamentus. Patalpose vyrauja kukli prabanga, sukurtas savitas stilius. „Nidos Gaiva“ įsikūrusi netoli Baltijos jūros. Nesugišite net 15 minučių, norėdami nukeliauti prie jūros. Kuršių marias pasieksite dar greičiau, užtruksite kelias minutes. Svečių namuose galėsite ne tik puikiai pailsėti, bet ir pasimėgauti ramybe. Kiekvieną rytą galėsite grožėtis ne tik jūra, bet ir kopomis bei mariomis. Čia praleistos atostogos paliks neišdildomus prisiminimus. Parsivešite įspūdžių visiems metams. Nidoje ilsėtis galima ne tik vasarą, čia galite puikiai laiką leisti žiemą, rudenį bei pavasarį, žinoma, ne kiekvienu metų laiku galėsite mėgautis kaitria saule, tačiau jei jums reikalinga ramybė ir tyla, galite atvykti. Praleistos atostogos Nidoje gali būti išskirtinės. Jums visai nebūtina važiuoti svetur, Lietuvoje, taip pat, galima puikiai leisti laiką, ilsėtis.

Norėdami apsistoti svečių namuose „Nidos Gaiva“ rezervuokite kambarius iš anksto. Visos sumos iš karto mokėti nereikės, avansas imamas penkiasdešimt procentų. Mokėti galite bankiniu pavedimu. Galimas rezervacijos anuliavimas, tik tai reikėtų padaryti likus trisdešimčiai dienų iki planuojamo poilsio, priešingu atveju, sumokėta suma gali būti negrąžinta.