pirtys

Terasos ir pirtys

Namai – vieta, kurioje kuriame jaukumą ne tik vidaus erdvėje, bet ir lauke. Įsirengiamos terasos, kurios suteikia galimybę leisti laiką kieme mėgaujantis grynu oru. Tai tikra namų puošmena. Taip pat dažnai lietuviai nusprendžia įsirengti ir pirtį. Kiekvienas randa daug pasiūlymų kaip išnaudoti laisvą vietą savo kieme.

Terasos ir pirtysDaugelį amžių vertinama pirtis ir jos teikiami privalumai sveikatai, grožiui ir sielai. Šiuo metu nereikia eiti į pramogų ir laisvalaikio centrus tam, kad pasikaitinti pirtyje. Net jeigu neturite laiko pirties statyboms bei įrengimui – ne bėda. Šiuo metu greitai randamos įmonės, kurios teikia pirties gamybos paslaugas. Taigi, jums beliks tik pasirinkti gamintojus ir apsispręsti kokio dydžio, ir kokios pirties norite.

Pirties seansai turi teigiamą poveikį žmogui. Apsilankymas joje šalina stresą ir leidžia atsipalaiduoti. Maloni šiluma atpalaiduoja visą kūną ir nuteikia raminančiai. Tuo pačiu atpalaiduojami ir raumenys. Jeigu jaučiate raumenų ar sąnarių skausmą, tai po pirties jis sumažės arba visai išnyks. Štai kodėl po intensyvaus fizinio krūvio rekomenduojama apsilankyti joje. Kitas teigiamas poveikis – toksinų šalinimas iš organizmo. Kartu su prakaitu pašalinama ir tai, kas nereikalinga. Bus sureguliuota cinko, nikelio, švino, gyvsidabrio pusiausvyra. Be to, sudeginsite kalorijų. Taip pat valoma ir kūno bei veido oda. Kaip matome, poveikis tikrai geras. Neverta užmiršti ir apie širdies bei kraujagyslių darbo gerinimą.

Skaityti straipsnį “Terasos ir pirtys” »