Pinigai

Kaip smagiai praleisti laiką internete neišleidžiant daug pinigų

Yra daugybė būdų, kaip smagiai praleisti laiką internete neišleidžiant daug pinigų.

  1. Geras būdas turint kreditinę kortelę – pasinaudoti nemokamais naujų žaidimų ar transliacijos paslaugų bandomaisiais laikotarpiais. Nuo „Amazon Gaming“, siūlančia 7 dienų nemokamą išbandymą iki „Youtube Premium“ leidžianti išbandyti jų paslaugą net visą mėnesį nemokamai.

  2. PinigaiRaskite nemokamų žaidimų internete. Nors daugeliui žaidimų žaisti reikia prenumeratos arba pirkimo, vis dar yra daugybė galimybių, kurias gali rinktis ir tie, kurie turi nedidelį biudžetą. Tokiose svetainėse kaip "Kongregate" ir "Miniclip" siūlomi įvairūs nemokami žaidimai, kuriuos galima žaisti neišleidžiant pinigų.

  3. Nepamirškite pasinaudoti nemokamomis bandomosiomis versijomis. Daugelis žaidimų siūlo riboto laikotarpio nemokamą bandomąją versiją, kuria galima pasinaudoti norint išbandyti žaidimą prieš įsipareigojant jį įsigyti. Kai kuriuose žaidimuose siūlomi žaidimo metu gaunami apdovanojimai, kuriuos galima iškeisti į realius prizus. Pavyzdžiui, už daugelį internetinių žaidimų skiriami taškai arba žetonai, kuriuos galima iškeisti į dovanų korteles arba kitus prizus.

  4. Vienas iš puikių būdų – žiūrėti "YouTube" vaizdo įrašus. Galite rasti vaizdo įrašų beveik visomis temomis – nuo maisto gaminimo ir sodininkystės iki amatų ir "pasidaryk pats" projektų. Taip pat galite rasti mokomųjų vaizdo įrašų, patarimų ir kt. "YouTube" vaizdo įrašų žiūrėjimas ne tik nemokamas, bet ir puikus būdas išmokti naujų dalykų ar pasisemti idėjų kitam projektui.

  5. Vienas iš būdų gerai praleisti laiką su mažomis pinigų sumomis – dalyvauti internetinėse lažybose. Yra daug svetainių, kuriose siūlomos lažybų internetu paslaugos, ir daugumoje jų galima lažintis dėl įvairių sporto šakų. Paprastai galite lažintis dėl bet ko – nuo žirgų lenktynių iki futbolo, be to, dažnai galite rasti specialių pasiūlymų ir premijų, dėl kurių lazybos internetu tampa dar labiau prieinamos. Svetainėse kaip ši galima rasti daugybę įvairių žaidimų, su puikiais ir patraukliais garso ir vaizdo efektais.

  6. Skaityti straipsnį “Kaip smagiai praleisti laiką internete neišleidžiant daug pinigų” »