oras vanduo sildymas

Oras vanduo šildymas su geriausiais šilumos siurbliais

Oras vanduo šildymas tai vienas geriausių sprendimų, norint efektyviai šildyti renovuotus ir naujos statybos namus. Prieš kelis metus populiari sistema buvo dujiniai katilai. Jie taip pat turi daug privalumų kaip ir šilumos siurbliai – nereikia pastoviai kūrenti, patogus valdymas ir temperatūros reguliavimas, neužima labai daug vietos. Tačiau pagrindinė problema atsiranda kai nėra dujų įvado, tada atsivesti dujas iki namo brangu ne tik finansiškai, bet ir užtrunka daug laiko, nes darbų greitis priklauso nuo dujų tiekėjo. Todėl nuosavuose naujos statybos ar renovuojamuose namuose vis dažniau pasirenkamas oras vanduo šildymas.

Šis šildymo būdas efektyvus tik tada, kai pasirenkami kokybiški ir reikiamos galios šilumos siurbliai. Kviečiame susipažinti su keliais prekiniais ženklais, kurie pasižymi geriausiomis savybėmis.

Oras vanduo šildymas su „Samsung ClimateHub“ ir „Thermia“ įranga

„Samsung ClimateHub“ šilumos siurbliai turi labai daug pliusų, vienas pagrindinių tai, kad jie veikia itin tyliai, išorinis blokas skleidžia vos 28 dB triukšmą, o bendras triukšmo lygis 55 dB. „Samsung ClimateHub“ šilumos siurblių privalumai: