lauko durys

Šarvuotų durų tipai

Ne visos metalinės durys yra šarvuotos. Šarvuotų durų konstrukcija itin sudėtinga, nes jos turi atlaikyti galimą pasikėsinimą įsilaužti į buto ar namo, kuriame yra įrengtos, vidų. Taigi, kas tos šarvuotos durys? Kokybiškos šarvo durys, kaip jau minėjome, pasižymi sudėtinga konstrukcija, yra aprūpintos apsaugos nuo įsilaužimo, gaisro ir šaunamojo ginklo sistemomis.

Aukščiausius reikalavimus atitinkančias šarvuotas lauko duris galite rasti svetainėje http://www.barborr.lt/durys/lauko-durys/. Čia kiekvienas savo namais besirūpinantis šeimininkas ras tinkamiausias jam duris.

Skirtingi šarvuotų durų apsaugos lygiai

Kad suprastume, kokie būna šarvuotų durų tipai, turime susipažinti su skirtingais šarvuotų durų saugumo lygiais. Būtent pagal šį kriterijų dažnai skirstomi ir šarvuotų durų tipai. Išskiriama 13 šarvuotų durų saugumo lygių.

Šarvuotų durų, nuo pirmojo iki septintojo saugumo lygio, neįmanoma išlaužti. Jos atsparios fiziniam poveikiui. O modeliai nuo aštuntojo iki dvyliktojo saugumo lygio – dar ir neperšaunami.

šarvo durysŠarvuotas duris dar galima klasifikuoti nedidelėmis grupėmis, priklausomai nuo pagaminimo technologijos. Tarkime, bet kurios šarvuotos pirmojo-trečiojo lygio durys bus atsparios įsilaužimams. Kalbant apie kitus šių saugumo klasių durų ypatumus, jų standartiniai išmatavimai dažniausiai bus 900*2070. Plotis apytikriai 80 mm.

Skaityti straipsnį “Šarvuotų durų tipai” »