įtampiamų lubų montavimas

Įtempiamos lubos: jų privalumai kuriant interjerą

įtempiamos lubosJeigu svajojate apie dailiai atrodančias lubas savo namuose, tuomet daugelis specialistų rekomenduoja save pradžiuginti įtempiamomis lubomis, kurios padeda susikurti itin dailų interjerą. Tai vienas originaliausių būdų išsiskirti, kadangi daugelis įpratę savo namų lubas palikti visiškai neutralias, baltos spalvos. Šiuo metu tai nėra toks populiarus sprendimas, daugelis stengiasi į interjerą žiūrėti vis moderniau, todėl ir sprendimai vis tobulėja. Dabar lubos gali būti ir nepakeičiamas namų akcentas, ir visiškai neutrali detalė. Tik nuo žmogaus poreikių priklauso ką jis pasirinks. Nuostabu tai, kad įtempiamos lubos leidžia turėti tokius sprendimus, apie kuriuos lubų dažymas net neleistų pagalvoti. Dabar virš savęs galima džiaugtis puikiu meno kūriniu, savo daryta nuotrauka, norimais raštais ar tiesiog blizgiu vienspalviu paviršiumi.

Žinoma, be to, jog šios lubos padeda džiaugtis itin originaliais vizualiniais sprendimais, jos taip pat yra labai naudingos namams ir pasižymi net keliais kitais privalumais, kurie gali turėti įtakos kiekvieno apsisprendimui. Šios lubos suteikia labai lygų paviršių kambaryje, kas labai dailiai ir prabangiai atrodo net jei lubos tiesiog vienspalvės. Taip pat su įtempiamomis lubomis galima nesunkiai paslėpti visus lubų defektus. Negražiai atrodantys laidai, įdubimai ar vietos, kuriose nusilupę dažai bus paslėpti.

Skaityti straipsnį “Įtempiamos lubos: jų privalumai kuriant interjerą” »

Gražios lubos – puikus akcentas namuose

įtempiamos lubos KauneNesvarbu kokio stiliaus interjeras dominuoja jūsų namuose, tačiau kartais reikia atsinaujinti, o kartais visiškai perkurti esamą interjerą. Prabėgus keliems metais, natūralu, jog kai kurie baldai susidėvi, atsiklijuoja tapetai ar atsiranda dar kitokių problemų. Žinoma, pasitaiko ir tų atvejų, kai viskas atrodo puikiai, bet akys nori naujovių, kurios padėtų papuošti namus. Kartais nereikia itin drastiškų sprendimų, jog namai atrodytų visiškai kitaip, todėl nebūtina išleisti daugybės pinigų ant remonto. Galima pažvelgti į viską šiek tiek kūrybiškiau ir pradėti nuo kelių detalių pakeitimų ar kokios nors naujos idėjos įgyvendinimo. Interjeras atsinaujinti gali pakeitus dominuojančias spalvas, baldų stilių, sienos spalvą ar pagalvojus apie lubas, kurios dažnai namuose būna labai neutralios. Jei ir pas jus namuose lubos visiškai neišsiskiria, o kambaryje, atrodo, kad visai praverstų koks nors dėmesį atkreipiantis akcentas, tuomet įtempiamos lubos gali būti geriausias galimas pasirinkimas.

Daugelis nėra susipažinę su šia naujove, tačiau vis daugiau žmonių išbando ir lieka labai patenkinti tokio tipo lubų teikiama nauda. Pirmiausia, jos yra labai lengvai įrengiamos, o didelės spalvų, dizainų galimybės suteikia puikią progą atsinaujinti. Įtempiamos lubos Kaune išskirtinės savo išvaizda, kuri gali būti nuo labai paprastų ir vienspalvių iki išskirtinų, blizgių bei raštuotų. Taigi jei kambaryje norisi tik šiokio tokio žaismingumo, jums tiks tiesiog blizgios vienspalvės lubos. Spalvą derinti reikėtų prie jau esamų baldų, sienų spalvų, kitų detalių. Jeigu kambarys visiškai neutralus, galima pabandyti lubas padaryti labai unikalias ir išskirtines, akcentuojančias kambario privalumus. Išskirtinės įtempiamos lubos Kaune gali būti atspausdinamos su paveikslėliais ar nuotraukomis, todėl neutraliame kambaryje jos puikiai tiktų. Išryškintos lubos leistų kambariui atrodyti visiškai kitaip, todėl toks atsinaujinimas dar ilgai būtų giriamas ir užeinančių svečių.

Skaityti straipsnį “Gražios lubos – puikus akcentas namuose” »