euro xxv

SMS siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu – viskas, ką jums reikėtų žinoti, apie internetinių operatorių siūlomą paslaugą

SMS siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu – viena iš inovatyviausių paslaugų, visiškai nesenai atsiradusių rinkoje, siūlančių optimaliausius virtualaus bendravimo variantus. Tiesą sakant, suvokti, kodėl nutariau parašyti straipsnį, nėra sunku – tokia puiki komunikacijos alternatyva privalo būti pastebėta, kadangi mūsų krašto žmonėms tai ne tik, kad galimai palengvintų bendravimą, tačiau ir leistų sutaupyti papildomų lėšų. Taigi, šį kartą išsamiai bei nuodugniai pristatysiu pačią paslaugą, paminėsiu pagrindines šios savybes.

Visų pirma, pradėkime nuo elementaraus ir aiškaus paaiškinimo, leidžiančio suvokti esmines priežastis, kuo SMS siuntimas internetu skiriasi nuo įprastų tekstinių žinučių. Užbėgdamas įvykiams už akių, norėčiau pasakyti, jog visa esmė slypi žinutės išsiuntimo principe – turiu omenyje tai, jog SMS siuntimas internetu yra vykdomas, pasitelkiant naująsias technologijas, turinčias minėtąją virtualiąją prieigą, priešingai nei įprastosios tekstinės žinutės.

Ypatingos savybės:

  • Lengvai siųskite žinutes didelėms grupėms adresatų
  • Pasirinkite pageidaujamą SMS siuntėjo vardą (pvz. nurodykite kaip siuntėją savo įmonės pavadinimą)
  • Teisinga SMS žinučių kaina – tik 4 ct už vieną SMS
  • Minimalus sąskaitos papildymas vos 5 Lt
  • Pradėkite siųsti žinutes praėjus vos kelioms minutės po registracijos sistemoje

Skaityti straipsnį “SMS siuntimas internetu” »

Riebus tortas: o kaip gi dieta?

Sunku būtų įsivaizduoti šventę, kurioje nebūtų torto, ir jei patiekiamas riebus tortas, kartais jo tenka atsisakyti – juk visai nesinori, kad tai neigiamai atsilieptų kūno linijoms, jei laikomasi dietos. Vis dėlto, nuo vieno gabalėlio torto tikrai nieko nenutiks, juo labiau, kad jis valgomas tikrai ne kiekvieną dieną.

riebus tortasBesilaikančios dietos moterys kartais imasi kraštutinumų, ir gana dažnai atsisakoma net ir mažyčių saldžių akimirkų. Vis dėlto, kraštutinumų griebtis tikrai nevertėtų, juk kartais tikrai galima pasilepinti, o ypatingai įvairių švenčių metu. Kartais laikomasi tikrai griežtos dietos, tačiau rezultatai ne visada džiugina: gana dažnai nutinka taip, kad vėliau grįžtama prie senų įpročių, ir neatsižvelgiama į tai, kas yra valgoma. Nevertėtų pamiršti, kad numesti kilogramai sugrįžta, jei iš pradžių badaujama, o vėliau grįžtama prie senų įpročių. Deja, gana dažnai nutinka ir taip, kad tuomet, kai dietos atsisakoma, svoris tampa dar didesnis nei buvo anksčiau. Taigi, drastiškų dietų tikrai nevertėtų imtis, ir visų pirma vertėtų suderinti mitybą bei ją derinti su sportu. Tik tokiu atveju galima tikėtis pačiu geriausių rezultatų, ir tuomet svoris metamas palaipsniui. Geriausia yra tiesiog įprasti sveikiau maitintis ir vengti kaloringų nenaudingų produktų. Jei kartais norėsis pasilepinti riebiu tortu ar bandele,tikrai galima sau tai leisti, tačiau tai vertėtų daryti saikingai.

Skaityti straipsnį “Riebus tortas: o kaip gi dieta?” »

Plastikiniai langai: kaip išsirinkti?

Kiekvienas nori, kad namuose būtų šilta ir jauku, ir geriausiai tai padeda užtikrinti plastikiniai langai, kurie sulaiko namuose šilumą ir reikalauja visai nedaug priežiūros. Vis dėlto, gana dažnai iškyla klausimas, kaip išsirinkti plastikinius langus?

plastikiniai langaiNorint, kad langai būtų tikrai kokybiški, vertėtų atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Visų pirma, svarbu, kad langai būtų pakankamai saugūs, jei namuose turite mažų vaikų. Galite rinktis prie langų tvirtinamus įvairius saugumo priedus, kuriuos gali pasiūlyti praktiškai visi plastikinių langų gamintojai. Nei jūsų namuose nėra mažai vaikų ar ypatingos priežiūros reikalaujančių asmenų, tai gali ir nebūti pačiu svarbiausiu dalyku.

Taip pat ne ką mažiau svarbu renkantis plastikinius langus – atkreipti dėmesį ir į langų termoizoliacinius parametrus – tai svarbu dėl to, kad būtumėte užtikrinti, kad neprarasite šilumos. Norint, kad namuose visada būtų pakankamai šilta, rinkitės plastikinius langus su specialia stiklo armatūra, kurios pluoštas nepralaidus šalčiui.

Skaityti straipsnį “Plastikiniai langai: kaip išsirinkti?” »

Google reklamos kaina

Google reklama- vienas efektyviausių būdų padidinti savo pardavimus ir įgauti pranašumą prieš savo konkurentus. Dėl šios priežasties vis labiau domimasi Google reklamos kaina. Taigi, kokia ji ir nuo ko ji priklauso?

Google reklamos kainaIškart galima jus nuraminti, kad ši reklamos forma yra viena pigiausių. Jos kaina smarkiai mažesnė nei reklamos kaina leidiniuose, lankstinukuose, stenduose ir t.t. Jei jūsų prekyba vyksta internetinėje erdvėje, tikėtina, kad ir klientus čia pritraukti bus daug paprasčiau. Jums tereikės mokėti už tai, kiek paspaudimų sulauks jūsų Google reklama. Tai gali skambėti gana gąsdinančiai, nes niekada negalite žinoti, kiek tų paspaudimų sulauksite ir ar jie bus produktyvūs, tai yra, ar jūsų internetiniame puslapyje apsilankęs asmuo taps jūsų prekių ar paslaugų pirkėju. Baimintis tikrai nėra ko : jūs galėsite patys pasirinkti, kiek galite sau leisti skirti pinigų dienos reklamai. Pavyzdžiui, pasirinksite, kad Google reklama būtų paspaudžiama 10 kartų per dieną, taigi, kaina bus tikrai minimali. Google reklamos kaina visada atsiperka – kadangi jūsų internetiniame puslapyje apsilanko tikrai suinteresuoti lankytojai, tikėtina, kad jis pirks jūsų prekes arba pasinaudos jūsų teikiamomis paslaugomis. Taigi, ką reikia daryti, norint užsakyti Google reklamą? Jums reikėtų apgalvoti, pagal kokius raktažodžius jūsų gali ieškoti klientai. Pavyzdžiui, jei prekiaujate avalyne internetu, tikėtina, kad žiemos laikotarpiu populiariausi būtų šie raktažodžiai: "šilta avalynė internetu", "kokybiški žieminiai batai", "batai su natūraliu kailiu" ir t.t. Taigi, jums reikėtų atsirinkti tokius raktažodžius, kurie būtų naudojami reklamai. Kai tai padarysite, kreipkitės į šias paslaugas teikiančią įmonę – suderinsite visas detales, ir pasirinksite jums palankiausią sprendimą.

Skaityti straipsnį “Google reklamos kaina” »