dujinio katilo detales

Klasika jūsų namuose

Baldai namamsAntikvaro, istorijos ir paties jaukiausio interjero mėgėjams – klasikiniai baldai virtuvei gali tapti tuo dalyku, kuris iš tiesų užkariautų jūsų širdį. Juk virtuvė gali būti itin išraiškinga ir menanti tam tikrą laikmetį. Tam gali būti ir daromi baldai pagal užsakymą, ir perkami jau esantys ir atitinkantys klasikos standartus.

Klasika ir šiuolaikinė klasika

Visgi kalbant apie klasikinį stilių ir klasikinius baldus, reikėtų pasakyti, kad šiuolaikinė klasika, visų pirma yra ne šimtaprocentinis senovės imitavimas, o jos derinys su šia diena. Gal stovės čia antikvarinė komoda, o šalia jos – puiki nauja technika. Nereikia stengtis visko padaryti senovišku, negalima ignoruoti laikų pokyčių. Nebent jūs planuojate virtuvėje filmuoti kostiuminę dramą apie senus laikus.

Laiptai

Jeigu virtuvės erdvė dar nenumatyta, siūloma rinktis tokią, kurioje šalia būtų sraigtiniai laiptai. Senoviniai laiptai su suktais ir gražiais mediniais turėklais, gali būti svarbiausiu interjero akcentu, kuriant klasikinį stilių. Žinoma, jeigu virtuvė yra tokioje erdvėje, kur laiptų nereikia, tai jų vien dėl grožio nepastatysi. Klasikiniai baldai virtuvei, kaip ir visos kitos interjero detalės, pirmiausia turi funkcionuoti.

Krėslas arba fotelis

Skaityti straipsnį “Klasika jūsų namuose” »