Apžvelkime žaidimo modifikacijų pliusus bei minusus

Farming Simulator 2013 – vienas iš įstabiausių, naudos suteikiančių agrikultūros potėme sukurtų žaidimų. Tiesą sakant, galime tik žavėtis, kaip greitai sugebėjo minėtasis žaidimas suburti savų klientų, tai yra žaidėjų, ratą ir, kaip greitai, kompanijos, išleidusios virtualiąją veiklą, vadovai sugebėjo iškilti į rinkos viršunę, naudodamiesi elementariausiais marketingo metodais. Kad ir kaip ten bebūtų, matyt, jog žaidimo koncepcija turėjo savo postūmį – iš tikrųjų, reikėtų pripažinti, jog tokio tipo žaidimų tikrai nėra daug, o žinant siūlomas ypatybes, motyvacija išbandyti tampa dar didesnė. Būtent šiandieną norėčiau trumpai paminėti siūlomas žaidimo opcijas bei aptarti modifikacijas – paminėsiu Farming Simulator 2013 mods esminius pliusus bei minusus.

Farming Simulator 2013 modsVisų pirma, kokia gi yra Farming Simulator 2013 žaidimo koncepcija bei esminė idėja? Kaip ir minėjau, tai yra agrikultūros prasme sukurtas virtualusis žaidimas. Lygiai taip pat, kaip ir realiame gyvenime, taip ir šiame turėsite auginti įvairiausią florą. Būtent nuo išaugintos produkcijos ir priklausys jūsų veikėjo lygmuo, patirtis. Kaip ir galėjote suvokti, po tam tikro laiko, yra surenkamas derlius ir būtent pagal jo gautą naudą galėsite įžvelgti progresą. Tiesa, iš karto norėčiau užbėgti įvykiams už akių pasakydamas, jog Farming Simulator 2013 mods realios naudos žaidimui, progresavimo prasme, nesuteikia, jeigu, žinoma, kaip faktoriaus, neįvardytume motyvacijos.

Pereikime prie modifikacijų teigiamųjų bei neigiamųjų bruožų įvardijimo – kuo gi Farming Simulator 2013 mods yra tokie įstabūs? Tiesą sakant, viena iš elementariausių ir lengviausiai suvokiamų priežasčių, kodėl žmonės yra linkę naudoti modifikacijas, tai, jog pastarosios pastebimai pagerina žaidimo kokybę. Iš tiesų, vizualine prasme tai įžvelgti yra neįtikėtinai paprasta. Farming Simulator 2013 mods suteikia žaidėjams galimybes ne tik, kad keisti, atnaujinti įvairiausias žaidimo transporto priemones, tačiau ir pastebimai pagrąžinti, paryškint pasirinktas detales. Asmeniškai mane žavi tai, jog tokios opcijos kiekvienam žaidėjui sukuria galimybę padaryti žaidimą visiškai autentišką – be jokių abejonių, yra kur kas mieliau žaisti virtualiąsias pramogas, žinant, jog tokio tipo, koncepcijos žaidimo, vizualine prasme, neturi niekas kitas.

Kokį būtų galima įvardyti esminį Farming Simulator 2013 mods minusą? Nors didžioji dauguma žaidėjų teigia, jog instaliuoti modifikacijas yra neįtikėtinai sunku, aš nemanau, jog tai pagrindinė problema. Būčiau linkęs teigti, jog tai, kad Farming Simulator 2013 mods paverčia žaidimą ko ne negrįžtamai kitokiu, galėtų tapti esminiu neigiamuoju iššūkiu. Turiu omenyje tai, jog, iš tikrųjų, yra nemažai modifikacijų, leidžiančių visiškai pakeisti žaidimo prasmę – tarkime, vietoj kombainų naudoti „BMW“ klasės automobilius. Žinoma, kurį laiką žaisti būtų gan įdomu, tačiau praktiškai neabejoju, jog modifikacijos greitai pabostų ir pasiilgtumėte autentiškų detalių.

Kad ir kaip ten bebūtų, ne visiems paminėtas minusas pasireiškia. Dėl šios priežasties būtų galima manyti, jog Farming Simulator 2013 mods pliusai yra kur kas svaresni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *