Drabužiai internetu: kaip apsipirkti?

Apsipirkimas internetu šiandien tampa vis populiaresnis: apsiperkant tokiu būdu galima sutaupyti ir laiko, ir pinigų, ir pasirinktas prekes gauti tiesiai į namus ar darbo vietą. Taigi, gana dažnai perkami ir drabužiai internetu. Vis dėlto, kartais kyla klausimų, kaip apsipirkti internetu: kaip viskas vyksta, kaip užsisakyti prekes ir apmokėti?

drabužiai internetuViskas labai paprasta: jums tereikia susirast internetinę parduotuvę, kurioje prekiaujama drabužiais. Jų tikrai yra ne viena ir ne dvi, taigi, galite peržiūrėti daugybės parduotuvių siūlomą asortimentą. Tai tikrai užtruks daugmažiau laiko nei apsiperkant prekybos centruose – jums nereikės niekur važiuoti, taigi, sutaupysite tikrai nemažai laiko.Kai rasite tokią internetinę parduotuvę, kurioje bus jums patinkančių prekių, jums reikės joje užsiregistruoti, nurodant savo asmeninius duomenis, kurie bus reikalingi pristatant prekes. Nurodykite tokį adresą, kur bus patogiausia gauti prekę – tai gali būti ir darbovietė, ir namai. Tuomet jums teliks pasirinkti patinkančių prekių dydžius bei spalvą ir įsidėti „į krepšelį“. Jums beliks apmokėti pasirinktas prekes ir laukti, kol jos bus pristatytos jums į namus.

Drabužiai internetu paprastai pristatomi vos per kelias darbo dienas (jei perkate iš lietuviškų internetinių puslapių), taigi, tikrai ilgai laukti neteks.

Prieš užsisakydami prekes visada skaitykite pirkimo sąlygas, ir išsiaiškinkite, kokiais atvejais prekės gali būti grąžinamos arba keičiamos kitomis. Žinoma, prieš perkant visada svarbu įsitikinti, kad pasirenkate tikrai reikiamą dydį – pravartu žinoti tikslias savo apimtis, nes drabužių matmenys paprastai nurodomi pardavėjo internetiniame puslapyje. Nors dydžiai gana dažnai gali būti pakeičiami, tačiau tai kiek užtruks – jums teks drabužius siųsti atgal ir laukti, kol bus atsiųsti kiti. Taip pat svarbu nurodyti tikslų savo adresą ir kontaktinius duomenis, jei su jumis reikėtų susisiekti dėl prekių pristatymo – taip bus patogiau ir jums, ir pardavėjui.

Taigi, pirkti internetu labai paprasta, tačiau perkant drabužius patartina žinoti tikslius savo drabužių dydžius, o dar geriau – tikslias savo apimtis. Tokiu atveju išvengsite apmaudo, kad drabužis netiko. Nors gana dažnais atvejais drabužiai gali būti keičiami kitais, tai užtrunka šiek tiek laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *