Dovanų idėjos

Dovanų idėjos gali būti įvairios. Niekada nepalikite paskutinei dienai dovanų paieškos. Kiekvienas nori dovanoti tokį daiktą, kuris patiktų ir nerinktų dulkių stovėdamas lentynoje. Daugeliui kyla klausimas, ką padovanoti artimam žmogui ar draugui. Svarbu žinoti, kas žmogui patinka, ką jis vertina, kas jį pradžiugintų. Dovanoti galima nebūtinai daiktus, puikiai tinka įvairios pramogos, galbūt tokios, kurių žmogus negali sau leisti kas dieną.

dovanų idėjosDaugybę dovanų idėjų galite rasti internete. Įvedus paieškos žodį, galite rasti tikrai puikių minčių, kaip pradžiuginti draugą ar kolegą. Dovanos dovanojamos įvairiomis progomis, o kartais ir be jų. Džiugu netikėtai gauti dovaną, nors ir mažą mielą smulkmenėlę. Varginančios paieškos vyksta prieš didžiąsias metų šventes (pavyzdžiui, Kalėdas). Dovanų idėjos, rodos, visos jau išsemtos. Artėjant Kalėdoms ar Naujiems metams tuštesnės tampa ir parduotuvės. Čia jau tikra bėda, tačiau idėjų galima rasti originalių ir nesilankant prekybos centruose. Galite dovanoti bilietus į spektaklius, koncertus renginius, žinoma, jei žmogus tai mėgsta. Puikiai tinka dovana – masažas, kuris padės atsipalaiduoti ir nors trumpam pamiršti kasdieninius rūpesčius.

Patarimai kaip išrinkti dovanas:

  • Pirmiausia pasidomėkite ką žmogus mėgsta, kas jam miela, suteikia džiaugsmo.
  • Nuspręskite kokią pinigų sumą planuojate skirti, kadangi ne kiekvienas gali pirkti brangias dovanas.
  • Jei žmogų gerai pažįstate, galite tiesiog paklausti ko jis norėtų gimtadienio proga (ar kitos šventės).
  • Galite susirašyti ant popieriaus lapo mintis, kurios šauna į galvą, o po to išrinkti tinkamiausias idėjas.
  • Niekada nedovanokite bet ko, tai gali visai nepradžiuginti draugo.
  • Paprastą daiktą galite įdomiai įpakuoti.
  • Jei žmogaus nepažįstate ir sunku nuspręsti ką jam dovanoti, galite paklausti jo draugų ar artimųjų.
  • Dovanoti galite neutralias dovanas, kurios gali tikti daugeliui. Tokias kaip, loterijos bilietai, dovanų kuponai ar kitas.

Puiki dovana kelionė, žinoma, jei žmogus mėgsta keliauti. Tai puiki idėja, tačiau ji kainuos nemažai. Nepamirškite pasidomėti ar dovanos gavėjas neužimtas tuo metu, kada reikės išvykti, kadangi priešingu atveju galite sugriauti planus. Galite surengti šventę, pavyzdžiui gimimo dienos proga. Pasiimdami visus šventės rūpesčius sau, tikrai padarysite didelę dovaną. Šventė gali būti teminė, tokios dažnai rengiamos vaikams ar paaugliams. Mažiesiems nepatiks sėdėjimas prie vaišių stalo ir daugiau nieko. Kiekvienas nori įdomių žaidimų, įvairių pramogų bei kitų siurprizų. Kiekvienas nori, kad šventė būtų įsimintina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *