Dėl vyro kelionės buvo ramu

Nors vyras ir pasirinko ekstremalią kelionę į sunkiai pravažiuojamas užsienio vietas gamtoje, GPS seklys moteriai suteikė saugumo jausmą – ji visada žinojo, kur yra vyras, ką jis veikia, kur juda, kur stovi, kur nakvoja ir kt. Tai visai kas kita nei kokia pasiklausymo iranga. Seklį įmontavo ne į patį motociklą, o į vyro drabužius. Darant prielaidą, kad gal kartais motociklas bus kažkur paliekamas, o telefoną ar kitą nešiojamą daiktą juk galima ir pamesti

Vyras iškeliavo į kalnus

PasiklausymasTiek automobilio sekimas, tiek kitos transporto priemonės sekimas vyksta sumontuojant specialią įrangą į tą transportą. Tad nėra skirtumo, ar bus sekamas dviratis, ar motociklas, ar sunkvežimis – tam naudojamas bus tas pats GPS seklys. Vyras nutarė keliauti su draugu motociklu į kalnus ir moteriai kėlė nerimą, kad jie važiuoja esant gana prastoms klimato sąlygoms, kaip tik daug kur buvo nemažai sniego – norėjosi kažkokių garantijų, kad tikrai viskas bus gerai. Taigi, buvo nukeliauta į kalnus ir ten nusiteikta elgtis kuo saugiau. Kad žmonai būtų ramiau, o ir pačiam vyrui – juk visgi kažkas matys tą jo kelionę ir reikalui esant pagelbės – buvo sumontuoti sekliai į motociklus. Šio vyro pavyzdžiu pasekė ir draugai.

Visą laiką stebėjo jo kelionę

Tad moteris kasdien ramiai ėjo į darbą, išmaniajame telefone vis matydama, kaip sekasi keliauti vyrui, ar nenukrypsta nuo maršruto, kur ilgiau užtrunka ir pan. Kai kam iš bendradarbių tai atrodė keista, kad vyras negali nuo žmonos akies pailsėti net tokiu metu, tačiau tie, kas patys mėgsta ekstremalias keliones, suprato, kad tai tikrai labai pravartu. Ir patys kai kurie prisipažino, kad naudoja panašią techniką kelionėse, tik tiek, kad dažniau yra tiesiog naudojamasi telefono programėle.

Skambindavo sutartu metu

Vyras taip pat laikėsi grafiko ir skambindavo tokiu metu, kada būdavo ir sutarta, tad viskas vyko sklandžiai. Matė žmona ir, kada kur užstrigo, tuomet pati paskambindavo. Užklimpus, žmona padėjo surasti pagalbą. Tose vietose nebuvo interneto, tik telefono ryšys. Moteris pagal GPS koordinates ten atsiuntė netoliese dirbantį ūkininką su džipu, su kuriuo sukontaktavo, kad ištrauktų iš pelkės. Tai tikrai labai padėjo, mat kitu atveju patiems vyrams būtų tekę eiti keliolika kilometrų pėsčiomis iki artimiausios sodybos. Su ūkininku atsiskaitė pinigais ir labai džiaugėsi tokia pagalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *