Buhalterio Instagram’a

Šiais laikais socialinės medijos svarbios net ir tiems, kurių profesija yra buhalterinė apskaita Kaune. Ar dirbate laisvai ir nepriklausomai, ar dirbate įmonėje, tiek jūs, tiek ji turi palaikyti komunikaciją su potencialiais ir esamais klientais. Tad sunku įsivaizduoti įmonę, kuri neturėtų jokio socialinio tinklo – Feisbuko ar Instagramos, o užsienyje Twitterio.

Komunikacija socialiniuose tinkluose – svarbi marketingo dalis

Išties, jeigu interneto eros pradžioje kiekvienam buhalteriui reikėjo susikurti interneto svetainę, tai dabar viskas kitaip. Anuomet buvo sakoma „jūsų interneto svetainė – jūsų vizitinė kortelė“. Šis pasakymas išlieka teisingu ir dabar, nes tiek interneto svetainė, tiek vizitinė kortelė jau yra pasenusios marketingo dalys. Pagrindinis įvaizdis kuriamas per socialines medijas. Ką apie save instagram tinkle gali papasakoti buhalteriai, siekdami sukurti patrauklų savo įvaizdį? Tokių dalykų tikrai yra.

Pakeliui į darbą lifte

Buhalterijos paslaugosStandartinė nuotrauka kiekvieno biure dirbančio žmogaus, o taip pat ir buhalterinę apskaitą Kaune vykdančio buhalterio – asmenukė lifte. Tai kuria prestižinio biuro atmosferą. Geras liftas reiškia gerą biurą, geras biuras – geras uždarbis, leidžiantis jį nuomotis. Geras uždarbis – už profesionalias buhalterines paslaugas Kaune. Taip per aplinkui socialinių tinklų nuotraukos ir kuria mums pasaulėžiūrą bei sufleruoja įspūdį.

Darbo stalo nuotraukos

Daug gražių nuotraukų kone kasryt buhalteris ar buhalterį gali padaryti fotografuodami savo darbo stalą. Kone simboliais virtę buhalterio atributai – skaičiavimo mašinėlė, blankai, akiniai, kompiuteris arba planšetė, popieriai. Jeigu norisi romantiškesnės nuotraukos – čia tiks ir kavos puodelis. Nė vienas daiktas, o ypač kavos puodelis, ant darbinio stalo neturi būti pilnas, gali būti tik jo dalis, nes mūsų protas iš vaizdo detalių sukuria tinkamą įspūdį.

Baigtos darbo dienos nuotraukos

Jeigu palaikote nuolatinę komunikaciją socialiniuose tinkluose, galite kartais nufotografuoti ir darbo dienos pabaigos vaizdelį. Tai taip pat bus įvairiai sukrauti popieriai, tačiau svarbiau bus pats užrašas, kurį kaip komentarą paliksite prie nuotraukos. Tai – realybę, darbus ir jų tempą atspindinčios nuotraukos. Formuojančios darbštaus ir iki galo tvarkingai dirbančio buhalterio įvaizdį.

El. pašto dėžutės nuotraukos

Kitas vaizdelis, kurį galima talpinti socialiniuose tinkluose: tai laiškų pilna el. pašto dėžutė. Geriausia tinka grįžus po atostogų ar prieš šventes, kada nuolat užplūsta laiškai, užklausos, senų ir naujų klientų pageidavimai. Tai rodys, kad esate užsiėmęs buhalteris. Na o darbo turintis specialistas yra tas, kuris gerai dirba, tad taip irgi vaizdais komunikuosite tam tikrą žinutę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *