Besiskolinančiojo psichologija

PaskolosKai žmogų domina tokios paslaugos kaip paskolos be registracijos mokesčio, tuomet jis pirmiausia patiria savyje tam tikrus psichologinius žingsnius. Tik juos nužengęs ir peržengęs jis iš tiesų gali įgyvendinti tai, apie ką yra galvojęs. Kadangi paskolų sistema visgi priverčia mus pakeisti savo gyvenimo būdą, įsipareigoti atlikti nemažai dalykų, apie kuriuos anksčiau negalvojome.

Kankina nerimas dėl pinigų stygiaus

Pirmiausia, kol dar nemokamas kreditas nebūna gautas, nei pasirinktas kaip išeitis, atsiranda nerimas. Greičiausiai, įvyksta kažkokios praktinės situacijos, kada labai pritrūksta pinigų. Galbūt kažkas nutinka darbe, kad dingsta didelė pajamų ar perspektyvų gauti pajamas dalis, galbūt kažkas atsitinka gyvenime, kada patiriama nelaimė ir didelis piniginis nuostolis, o gal tiesiog paaiškėja, kad planai, kuriuos šiaip turite, neišsipildys taip lengvai. Taigi, greitojo kredito ieškoti dažniausiai priverčia nerimas dėl pinigų trūkumo. Jis gali būti net ir labai didelis, neleisti susikaupti, gyventi įprasto gyvenimo, kankinti visą laiką, o ypatingai naktimis.

Atsiranda viltis – greitas kreditas

Taigi, nemokamas kreditas verčiausiai tokioje situacijoje atrodytų kaip kažkokia viltis, kad bus rasta išeitis, kad viskas bus gerai, kad neteks ilgai kankintis ir nerimo priežastis bus pašalinta. Veikiausiai kai galvojam apie išeitis, greitųjų kreditų opcija nebūna pati pirma, šovusi į galvą, tačiau, kai ji atsiranda, tuojau pat pasikeičia ir būklė.

Kankina abejonės, ar skolintis

Žvelgiant į dar subtilesnius psichologinius žingsnius, verta paminėti, kad kartais nemokamas kreditas gali būti suteikiamas taip pat prieš tai pasikankinus. Taip, kaip tenka kankintis ir galvoti, ką daryti, kur gauti pinigų, priklausomai nuo žmogaus rūpestingumo, gali tekti dar palaužyti galvą, ar apskritai skolintis. Juk, nori to ar nenori, tačiau greitieji kreditai visgi yra įsipareigojimas, ir normalu, kad jie nėra paimami lengva ranka, pirma viską reikia įvertinti.

Pasiskolinus – palengvėja

Jeigu pasirenkamas variantas greituosius kreditus priimti, skolintis, tuomet gali sekti puikus palengvėjimo etapas. Kada paaiškėja, kad visgi yra labai gera ir smagu gauti tai, ko iš tikro nori. Pasiskolinus gali staiga palengvėti, pagerėti, ir apimti tikras džiaugsmas. Tarytum kažkas išvaikytų debesis nuo giedro dangaus. Žinoma, dangus amžinai nebūna nei giedras, nei debesuotas.

Kas po to

Laikas, kai reikia priimti gerus sprendimus ir yra tas pragiedrėjimo momentas – tada reikia sugalvoti, ką daryti, kad toliau netektų atsidurti tokioje situacijoje, nes tada turėsite daugiausia jėgų priimti teisingiems sprendimams. Laikas, kai reikia laikytis įsipareigojimo, seka po to, kol grąžinamas kreditas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *