Baidarių nuoma – aktyvus poilsis gamtoje

Gerus orus žadantys sinoptikai kviečia visus gamtoje pabūti mėgstančius žmones pasiruošti sumuštinių, išsirinkti pramogą ir keliauti pakvėpuoti grynu oru. Tačiau kaipgi išsirinkti tinkamą pramogą, kuri būtų ne tik proga pabūti gryname ore, bet taip pat ir būtų įdomi, smagi, leistų gerai pailsėti ir įgauti jėgų ateities darbams.

Baidarių nuomaViena iš tokių pramogų – baidarių nuoma. Tai ne tik aktyvaus laisvalaikio forma gryname ore, šiek tiek fizinio krūvio irkluojant, bet taip pat ir puiki nuotaika, gera atmosfera bei be galo daug nuotykių, kuriuos visuomet bus malonu prisiminti. Žinoma, ši pramoga tinka tik tiems, kurie mėgsta būti arti vandens, vertina gamtos ramybę, kurią sukuria vandens čiurlenimas ir paukščių dainelės, tuo tarpu turintiems neigiamą požiūri į vandenį ir vandens turizmą tenka ieškoti kitų pramogų nei baidarės irklavimas.

Labai puiki pramoga sausumoje – važinėjimas dviračiu. Minant dviračio pedalus pasportuosite dar labiau nei mosikuodami baidarės irklus, taip pat nuvažiuosite didesnį atstumą ir turėsite gerokai platesnį galimų kelionės maršrutų pasirinkimą. Be to, turint savo asmeninį dviratį ši pramoga, galima sakyti, yra nemokama, tad gali būti tinkama kiekvienai laisvai akimirkai išnaudoti, jei tik oro sąlygos tam yra palankios.

Neturintiems dviračio ar negebantiems laikyti pusiausvyros, tačiau labai norintiems rasti pretekstą laisvalaikį leisti gamtoje vertėtų pasidomėti ir kur nors netoliese esančiais pažintiniais takais, kurių pastaruoju metu nemenkai padaugėjo. Pasivaikščiojimas šiuose takuose, pažintis su savu kraštu yra puiki galimybė ne tik pailsėti, bet taip pat ir šiek tiek sužinoti. Dauguma šių takų vingiuoja ypač gražiomis, vertomis dėmesio vietomis, todėl galite drąsiai kviesti ir savo draugus – taip bus dar smagiau.

Jei pasivaikščiojimas, baidarių nuoma ar pasivažinėjimas dviračiu Jums patinka vienodai – kombinuokite šias pramogas, leiskitės į kelių dienų žygius skirtingomis turizmo rūšimis, taip patirsite tiek nuotykių, kad jų užteks visai niūriai ir ilgai žiemai pratempti. Nebijokite eksperimentuokite, ieškokite įvairiausių maršrutų, kurkite savo maršrutus, agituokite draugus ir leiskitės į tokias keliones, apie kurias norėsite pasakoti ne tik Jūs, bet kiti pasakos ir apie Jus.

Nesvarbu, pasirinksite baidarių nuomą, keliausite visais įmanomais būdais ar tiesiog išeisite į parką greta Jūsų namų, svarbiausias, kad būsite gryname ore ir mėgausitės savo laisvomis dienomis, nes tik aktyvus laisvalaikis gali garantuoti tikrai gerą nuotaiką, malonius įspūdžius ir bent šiokius tokius nuotykius, kurių gali pavydėti visi tie, kurie sėdi namuose ir žiūri televizorių ar skaito knygą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *