Autonuoma: ką reikia žinoti prieš nuomojant mikroautobusą?

Išsinuomota transporto priemonė gali būti vienas geriausių įvykių jūsų gyvenime. Juk jos gali prireikti dėl pačių įvairiausių priežasčių, o kuomet galimybės egzistuoja, labai džiugu, kad yra visos sąlygos, kurios leidžia nuoma pasinaudoti. Auto nuoma tikrai nėra sudėtingas procesas, tačiau bent minimalios informacijos žinojimas padeda visą procesą padaryti dar paprastesniu. Žinoma, nuomojamasi dėl visiškai skirtingų priežasčių, (kuomet norima keliauti į užsienį, pervežti daiktus, švęsti mergvakarius ir panašiai) taigi tuo pačiu skiriasi ir transporto priemonė ir kaina tuo pačiu. Tačiau nepaisant to, kad tokie paprasti elementai yra skirtingi, visgi, pas skolinimosi procesas yra gana panašus, tad kartą susižinojęs informaciją galėsite ją pasakoti visiems pažįstamiems, kuriems prireikia panašaus pobūdžio žinių. Taigi, transporto nuoma nėra sudėtingas procesas, tačiau informacija reikalinga, kad neliktumėte apgauti ir galėtumėte visiškai pasitikėti firma, kuri jums teikia šio tipo paslaugas.

Ar verta išsinuomoti mašiną?

MNPIšsinuomotas mikroautobusas suteikia laisvę ir galimybes išpildyti visus užsibrėžtus planus. Ypač, jei atostogaujate konkrečiame Lietuvos mieste ir norite per trumpą laiką pamatyti kuo daugiau. Būtent tuomet nuoma ir tampa geriausiai tinkama galimybe. Arba, pavyzdžiui, jei reikia persikraustyti iš vienos vietos į kitą – mikroautobusai ir galimybė pasinaudoti nuoma gali būti geriausias variantas, kuris padeda išpildyti išsikeltus tikslus. Nebent visos įmonės, kurios teikia tokio tipo paslaugas turi ir internetines svetaines, kuriose pateikia detalią informaciją, tad jei ieškote auto nuomos punkto, geriausia ir yra naudotis paieškos sistemomis. Jose bus pateikiami visi variantai, kuriuos palyginus galėsite nuspręsti, kuris yra jums labiausiai tinkamas.

Kaip išsirinkti labiausiai tinkantį automobilį?

Mikroautobuso pasirinkimui įtaką daro keli veiksniai. Turite išsikelti kelis klausimus, kurių atsakymai padės nuspręsti, ne tik kokią markę, tačiau ir apskritai, kokio dydžio transporto priemonę rinktis. Pavyzdžiui, jei keliaujate su didele šeima arba nemaža draugų kompanija, logiška, jums reikės nemažo automobilio. Galite rinktis tokį galingą kaip džipas arba patogų kaip Reno. Nemažai pasiūlymų teikia bene kiekviena kompanija. Paprasčiausiai turite nuspręsti, kuris variantas labiausiai tinka būtent jums. Prieš pasirašydamas sutartį, būtinai išbandykite auto transporto priemonę bent jau aikštelėje. Nebūtina net pradėti važiuoti, kad galėtumėte pajusti, ar mašina jums tikrai yra tinkama. Kartais netgi netinkamo aukščio vairas daro labai didelė įtaką ir padeda nuspręsti ar mašina jums tikrai tinka.

Kaip vyksta rezervacija?

Mikroautobuso pasirinkimas galimas ir internetu. Jums net nebūtina atvykti anksčiau apžiūrėti transporto priemonės. Paprasčiausiai virtualioje erdvėje pasirenkate mašinos modelį, datą, pervedate pingius ir laukiate dienos, kuomet pasiimsite mašiną sutartam laikui. Tačiau toks pasirinkimas ne visada rekomenduotinas, kadangi kaip jau minėjome, kartais net ir atsisėdimas į transporto priemonę gali reikšti labai daug. Jei turite kokių nors klausimų dėl rezervacijos ar panašaus pobūdžio veiksmų, nesibaiminkite paskambinti firmos nurodytų telefonu. Į visus jūsų klausimus bus atsakyta kuo skubiausiai.

Kokios taisyklės galioja nuomininkui?

Prieš rezervuojantis mikroautobusą ir pasirašant visus reikalingus dokumentus turite būtinai susipažinti su sąlygomis, kurios patvirtina, kad esate atsakingas už išsinuomotą transporto priemonę. Taisyklės pateikiamos interneto tinklalapiuose, o jei rezervuojate gyvai salone, tuomet jums bus duodami lapai su visais punktais. Neskubėkite jų pasirašyti iki galo neperskaitęs net ir pačios mažiausios žvaigždutės. Taip žinosite ir savo teises ir pareigas.

Kada galiu pasiimti ir kada reikia grąžinti transporto priemonę?

Datą nuspręsite pats. Prieš rezervuodamas ją užsiimsite, taigi, tiksliai žinosite, kada ją galite paimti ir kada reiktų grąžinti. Bet kokiu atveju, nuomos punkte turite perskaityti ir grąžinimo sąlygos. Negalite atiduoti sugadintos mašinos, bendzino bakas turi būti pilnas, toks, kokį gavote ir jūs pats.

Nuoma nebus sudėtingas procesas, tai negailėsite laiko ir išsiaiškinsite kiekvieną smulkmeną, kuri gali padaryti įtakos auto priemonės naudojimuisi.

Daugiau skaitykite MNP Nuoma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *