Automobilių supirkimas – vargas nuo jūsų pečių

LaurimetaJei nusprendėte įsigyti naują transporto priemonę, jums reikės kažkur padėti senąją. Jei jis dar nėra visiškai susidėvėjęs (tinkamas tik metalo laužui), automobilį pravartu ir naudinga parduoti. Kaip bebūtų, pats pardavimo procesas nėra toks paprastas ir ne visiems žmonėms priimtinas, todėl dažnai yra pasinaudojama automobilių supirkėjų paslaugomis, kurie lengviuosius automobilius ir priekabas, visureigiu ir įvairių kitokių transporto priemonių supirkimas taip pat galimas ir įmanomas.

Jei bandysite pardavinėti savo automobilį per skelbimus, turėsite tam skirti laiko – nufotografuoti automobilį, administruoti jo skelbimus, bendrauti su galimais pirkėjais ir t.t. Be to, dažnai apžiūrėti automobilio atvažiuoja vadinami perpardavinėtojai, kurie bando ieškoti įvairiausių defektų ir numušti kainą, todėl toks bendravimas būna itin nemalonus, o kartais net sukrečiantis. Būtent dėl šių priežasčių pravartu pasinaudoti automobilių supirkėjų paslaugomis ir išvengti galimų nemalonumų.

Kaip pateikti pasiūlymą automobilių supirkėjams?

Pats pardavimo procesas labai paprastas, jums praktiškai nereikės pajudinti savo piršto. Tiesiog nueikite įį tinklapį www.laurimeta.lt, Pasirinkite kateogriją Naudoti automobiliai bei suveskite visus automobilio parametrus, kurie yra privalomi. Po to jums telieka laukti skambučio iš supirkėjų – jie pasiūlys automobilio kainą ir jeigu jūs sutiksite, atvažiuos tiesiai į jūsų namus pasiimti automobilio ir sumokės pinigus. Tuo visas procesas ir baigiasi. Žinoma, automobilių supirkėjai dažniausiai pasiūlo mažesnę kainą, nei ta, kurią gautumėte pardavinėdami automobilį per skelbimus, tačiau tai yra tarsi prabangos prekė, kadangi sumokate už jūsų sutaupytą laiką ir patogesnį automobilio pardavimą.

Jei manote, kad jums pasiūlyta suma už jūsų automobilį yra ženkliai per maža, visuomet galite derėtis. Daugeliu atvejų automobilių supirkėjai sutinka šiek tiek paderinti kainą. Priešingai nei pardavinėjant automobilį per skelbimus, čia bandysite nusiderėti dėl didesnės pinigų sumos, o ne išsaugoti savo automobilio kainą nenumuštą.

Net jei jūsų automobilis ir nevažiuoja, yra tinkamas tik metalo laužui arba reikalauja didelio remonto – ne bėda, automobilių supirkėjai perka ir tokius automobilius, į vietą atvyksta su auto krautuvais ir išsiveža net ir kritinės būklės automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *