Automobilio šventei nuoma: su vairuotoju ar be jo

Artinantis gražiai jūsų šventei – krikštynoms, vestuvėms, jubiliejui – nieko keisto, kad vis dažniau žvalgotės po turbonuoma.lt ir svarstote, kokį automobilį rinktis. Sakykime, automobilį pasirinksite, tačiau kas jį vairuos? Čia irgi klausimas, tikrai vertas atskirų diskusijų. Nes nebūtinai tai būsite jūs, kas vairuos šį automobilį. Gal verta nuomotis su vairuotoju? Aptarkime tokio sprendimo pliusus ir trūkumus.

Bus vairuotojas – nereikės bijoti atsipalaiduoti

AutomobiliaiTaigi, visų pirma, ilgalaikė automobilių nuoma su vairuotoju reiškia, kad per savo ilgą kelionę po Lietuvą, o gal ir po užsienį, jūs galėsite mėgautis švente net ir su svaigiaisiais gėrimais. Gal bus kažkokios tarpinės stotelės, kur teks jauniesiems ar kitos šventės dalyviams sustoti užvalgyti. Visi prisikirs cepelinų ir užgers alumi, o jūs juk irgi norėsite atšvęsti. Juk organizuojate šventę pirmiausia sau, o ne esate skolingi visuomenei kažkokį tokį pasilinksminimą. Tad sprendžiant, ar imti nuomotą mašiną su vairuotoju, ar be jo, būtinai pagalvokite apie tai, nenumokite ranka į tokį klausimą tarsi į nesvarbų, jis tikrai labai svarbus ir labai paveiks jūsų poilsį.

Bus vairuotojas – nereikės patiems nervintis dėl jokių kelio problemų

Kitas dalykas, kad jums nereikės rūpintis kelionės problemomis. Nereikės svarstyti, kur geriau pasukti, kaip nuvažiuoti iki taško Ą į tašką B. O jeigu dar esate nepatyręs ir neseniai teises išsilaikęs žmogus, tai išvis nebus net ir jokio streso.

Bus vairuotojas – galbūt neatsipalaiduosite prie nepažįstamo žmogaus

Iš kitos pusės, kažkas gal atsipalaiduoja šėldamas su žmonėmis ir nevairuodamas, o kažkas – būdamas tik gerai pažįstamoje kompanijoje. Jeigu mėgstate jaukias šventes, kur nepageidaujama jokia svetimų žmonių viešnagė, kažin ar jums patiks, kad kažkas drauge su jumis dalyvaus jūsų šventėje ir bus tokioje intymioje aplinkoje – automobilyje. Jeigu dėl būsite susikaustę, geriau vairuokite patys.

Galbūt nenorėsite visko sureikšminti ir skirti papildomų išlaidų

Dar vienas klausimas, ar norite viską daryti prašmatniai ir sureikšmintai, ar kuo pigiau ir paprasčiau? Pastaruoju metu gal nuomojatės mašiną iš praktinių paskatų ir vairuotojo jums nereikia. Jūs žinote geriau.

Nežinosite, ką pasiūlyti vairuotojui, kol jis jūsų lauks šventės metu

Kai kurie žmonės jaučia nepatogumą, kai jų šventėje dalyvauja nekviesti žmonės, nes būna neaišku, kaip su jais bendrauti. Kada ir ką jiems pasiūlyti, kuo juos užimti, kol šie laukia, kol jūs nusifotografuosite prie senovinio automobilio, ar prie kriokliuko ant lieptelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *