Vairavimo kursai Vilniuje – puiki galimybė išmokti vairuoti

Jeigu nusprendėte išmokti vairuoti, pirmiausia, ką jums reikia padaryti – išsrinkti vairavimo mokyklą. Šalies sostinėje Vilniuje veikia ne viena vairavimo mokykla, tad kaip pasirinkti kokybišką ir jūsų poreikius atitinkančią mokyklą, kurioje išmoksite vairuoti sklandžiai ir liksite patenkinti instruktorių darbu? Mokykla „Autoaidas“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti kiekvienam asmeniui individualią mokymo eigą, o teoriniai kelių eismo tasyklių užsiėmimai, vykstantys skirtingomis valandomis, kiekvienam mokiniui leidžia pasirinkti jam tinkamą dienos metą mokymuisi. Praktiniai vairavimo užsiėmimai vyksta sutarus individualų laiką su instruktoriumi, todėl net labiausiai užsiėmusiems mokiniams gali būti parinktas tinkamiauias važinėjimuisi gatvėse skirtas laikas.

Autoaidas„Autoaidas“ išsiskiria tuo, jog čia mokiniams neleidžiama atsipalaiduoti, siekiama geriausių mokymosi rezultatų, tačiau tuo pačiu su visais mokiniais elgiamasi pagarbiai ir palankiai. Kaip ir įprasta daugumoje vairavimo mokyklų, teorinių užsiėimų metu įgytos žinios yra tikrinamos sprendžiant kelių eismo taisyklių testus. Čia, remiantis kiekviena išklausyta tema, yra sprendžiami testai, o mokymosi pabaigoje yra laikomas egzaminas. „Autoaidas“ skelbia įvairius pasiūlymus, nuolaidas, akcijas, taip pat suteikia galimybę už vairavimą mokytis mokėti dalimis, lizingu, čia galima įsigyti dovanų kuponus. Tai – puiki dovana žmogui, kuris niekaip neprisiverčia mokytis vairuoti arba ką tik pilnametystės sulaukusiam asmeniui.

Vairavimo mokykloje mokiniams yra suteikta teisė pasirinkti norimą instruktorių, kuris mokys vairuoti ir lydės kelyje, o taip pat galima rinktis, kokį automobilį norite vairuoti: turintį mechaninę pavarų dėžę ar automatinę. Mokykloje siūlomi automobiliai yra inovatyvūs, modernūs, įkvepiančio dizaino, ir, svarbiausia, saugūs. Puikiai suprojektuota automobilio kėbulo struktūra, oro pagalvės, galvos atlošai, smūgio jėgos paskirstymo technologija bei kitos teigiamos savybės, tiek jaunajam vairuotojui, tiek instruktoriui, suteikia galimybę jaustis patogiai, saugiai, o mokiniui, be įtampos išmokti vairuoti automobilį.

Naujos vairavimo kursų Vilniuje grupės renkamos kiekvieną mėnesį, o platesnė informacija su datomis ir laikais yra pateikiama „Autoaido“ internetiniame tinklapyje. Registruotis galima internetu, elektroniniu paštu ar paskambinus į vairavimo mokyklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *