Kaip išgelbėjo auto supirkimas

Istorija, kurią dabar papasakosiu, baigėsi labai sėkmingai (tik dėl to, kad išgelbėjo auto supirkimas), tačiau pakalbėkime apie viską nuo pradžių. Turėjau vos septynerių metų senumo automobilį, kurį naudodavau kiekvieną dieną. Per dieną tekdavo nuvažiuoti apie šimtą penkiasdešimt ar du šimtus kilometrų. Tai, be abejo, buvo nemaža apkrova automobiliui, todėl jis gana greitai pradėjo nusidėvėti. Pirmaisiais automobilio eksploatavimo metais jokių techninių problemų nebuvo.

Auto supirkimasDeja, tuo ilgai džiaugtis neteko. Praėjus maždaug vieneriems metams, automobilis ėmė labai dažnai gesti. Vos ne kiekvieną mėnesį automobilį reikėjo varyti į autoservisą, kad būtų pašalinta viena ar kita jo techninė problema. Tai iš tiesų labai erzino. Kiekvieną kartą, nuvežus automobilį į remonto dirbtuves, tekdavo ieškotis kitų transporto priemonių, kad visas dienos užduotis galėčiau atlikti laiku ir taip pat, kaip tai atlikdavau turėdamas savo automobilį. Suprantama, kad tekdavo pasinaudoti ne tik taksi paslaugomis, bet ir viešuoju transportu, kuris, beje, tikrai gaišina laiką.

Po trejeto mėnesių, per kuriuos automobilį man teko remontuoti net tris kartus, pabandžiau suskaičiuoti visą remonto paslaugoms išleistą sumą ir papildomas išlaidas, kurias teko skirti važiavimui kitomis transporto priemonėmis. Suma iš tiesų buvo nemenka ir, be abejo, aš labai nusiminiau. Automobilis buvo pakankamai naujas ir ekonomiškas, tačiau patirtos išlaidos buvo tokios didelės, kad geriausia išeitis man būtų auto supirkimas, kuris turėtų nupirkti mano automobilį.

Tačiau tokį sprendimą priėmiau ne iš karto, ir dėl to teko savo piniginę patuštinti dar labiau. Pamaniau, kad galbūt man pasiseks ir automobilis bent jau kurį laiką taip dažnai neges. Kaip paaiškėjo, aš labai klydau. Neilgai trukus teko sumokėti bene dvigubai tiek, kiek jau buvau investavęs. Ir vis tiek nebuvau tikras, kad mano transporto priemonė daigiau nebesuges. Galų gale mano kantrybė išseko.

Pasakiau sau, kad jau gana mėtyti pinigus ir švaistyti laiką. Susiradau, kur veikia auto supirkimas, ir paskambinau jiems nurodytu telefonu. Tiesą sakant, iš pradžių galvojau, kad pardavimo procesas užtruks tiek pat, kiek ir tuo atveju, kai automobilis parduodamas per skelbimus. Laimei, viskas vyko visai priešingai. Telefonu man tereikėjo pasakyti automobilio markę, modelį, jo gamybos metus ir apibūdinti jo techninę būklę. Greitai susitarėme dėl susitikimo vietos.

Veiksmas vyko Vilniaus mieste ir nors tai yra didžiausias Lietuvos miestas, tačiau susitikimas įvyko po trisdešimties minučių. Tikrai nesitikėjau, kad apskritai visas automobilio pardavimo procesas gali užtrukti mažiau nei vieną valandą. Susitikimo metu patvirtinome sutartą kainą, automobilio pirkėjas sumokėjo visą sumą grynaisiais ir padėjo užpildyti reikiamus dokumentus. Tada ir įsitikinau, kad auto supirkimas apie savo teikiamas paslaugas skelbia visiškai tikslią ir teisingą informaciją, nes paslaugas suteikia labai greitai ir kokybiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *