Auto nuoma kiekvienam atvejui

Transporto sritis kiekvienais metais vis pateikia naujovių. Bet kuriuo atveju be automobilio daugelis iš mūsų negali įsivaizduoti savo gyvenimo. Kartais nutinka netikėtumai, kai prireikia pasiskolinti, tačiau ne visada turime iš ko, todėl praverčia auto nuoma.

auto nuomaKad ir kokį automobilį turėtume, tačiau kartais jis sugenda. Turime jį palikti auto servise ir esame priversti naudotis viešuoju transportu ar skolintis iš artimųjų. Ne visuomet tai galime padaryti, todėl galima pagalvoti apie nuomą. Daugelis iš mūsų vis dar galvoja, kad nuoma bus labai brangi. Tai vienas iš dažniausiai pasitaikančių nuogąstavimų, kuomet kalba pakrypsta šia tema. Peržvelgę kainininkus automobilių nuomos salone galime pamatyti, kad daugeliu atvejų kainos yra priimtinos. Norintys sutaupyti visuomet gali rinktis ekonomišką transporto priemonę, kuri nėra pati naujausia. Tokie automobiliai kainuoja pigiau.

Dažniausiai automobiliai yra iki 5 metų senumo. Klientams siūloma ekonominės, kompaktinės ar standartinė klasės transporto priemonės. Taip pat norintys prabangos renkasi prabangios klasės automobilį. Jie brangesni, nei prieš tai išvardintos klasės. Ne visuomet auto nuoma reikalinga tuomet, kai sugenda jūsų turima transporto priemonė. Dažniausiai nuomojasi turistai, kurie atvyksta atostogauti į mūsų šalį.

Nuomos paslaugos skirstomos į ilgalaikes ir trumpalaikes. Pastarosios tinka turizmui, pramogoms, kelionėms ar tokiems atvejams, kai sugenda automobilis. Norintys sutaupyti čia turėtų suklusti, nes nuomojantis ilgesniam laikui vienos paros nuomos kaina sumažėja. Pavyzdžiui, 1 parai išsinuomoti pasirinktos markės automobilį kainuos 119 LT, o nuomojantis savaitei – 99 LT vienai parai. Skirtumas tikrai yra, todėl daugelis nuomojasi ilgesniam laikui. Kartais nežinoma ar reiks 5 ar 9 dienoms, todėl geriau pasirinkti ilgesnį laikotarpį, nei vėliau mokėti pradinę kainą už parą.

Nors kaina iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kiek didoka, tačiau verta pasidomėti kas įeina į ją. Dažniausiai vairuotojui nebereikia rūpintis draudimais ar kitais reikalingais mokesčiais. Be to, nors tai ir yra nauji automobiliai, kuriais įmonė pasirūpina, tačiau kartais ir jie sugenda. Tokiais atvejais besinuomojantis neturi jokių rūpesčių. Jam tereikia paskambinti ir pranešti apie tai, o automobilio nuomos salonas pasirūpina tuo.

Automobilis milijonams žmonių tapo neatskiriamas nuo šiuolaikinio gyvenimo. Visur, kur tik reikia mes galime nuvykti greitai ir komfortiškai. Tereikia išsirinkti patikimą transporto priemonę. Jei mūsų turima mus pavedė ir sugedo, tai ne bėda. Mes visuomet turime ir kitą išeitį – išsinuomoti iš nuomos salono patikusį automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *