Ar žinote, kaip pasirinkti tinkamą kompresorių?

Kad galėtumėte pasirinkti tinkamą kompresorių, turite žinoti jų tipus ir panaudojimo sferas. Bendrąja prasme, kompresorius yra gana paprastas įrenginys, kuris, naudodamas elektros variklį, suspaudžia orą. Siekiant palengvinti įrangos darbą ir apsaugoti kompresorių nuo nuolatinio darbo, suspaustas oras yra kaupiamas specialioje talpykloje, t. y. rinktuve – resiveryje. Resiveris yra sukurtas tam, kad kompresorius įsijungtų tik tuomet, kai tam yra būtinybė.

Rinkitės kompresorių pagal jo paskirtį

Pagal naudojimo paskirtį kompresoriai skiriami į tris pagrindines kategorijas: tai kompresoriai, skirti paprastiems darbams, profesionalūs nešiojami kompresoriai ir komercinio tipo kompresoriai. Kiekvienas įrangos tipas siūlo individualiai sričiai optimaliausius sprendimus ir maksimalų efektyvumą.

Nauji kompresoriaiOro kompresoriai, skirti paprastam naudojimui. Tai kasdienai skirta įranga, paprastai naudojama buityje ar nedidelėje pramonėje, pvz., tai puikus pasirinkimas tuomet, jei namuose jums reikia pripūsti sporto inventorių, žaislus ar padangas. Iš kitos pusės, minėtojo tipo kompresoriai atlieka daugiau funkcijų, nei tiesiog pripučia daiktus, pvz., juos galima naudoti, norint tiekti suslėgtą orą į įvairius darbo įrankius, pvz., į nedidelius vinių pistoletus ar susegimo prietaisus. Žinoma, jei jūsų darbui reikalingi didesni įrankiai, teks galvoti ir apie galingesnį oro kompresorių.

Profesionalūs nešiojami kompresoriai. Tai rangovams skirta įranga, pritaikyta darbui sudėtingomis sąlygomis. Paprastai minėtojo tipo kompresoriai naudojami statybos darbų aikštelėse. Šie kompresoriai pasižymi portatyvumu, todėl gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą. Priklausomai nuo konkrečios situacijos ir kompresoriaus svorio, jie gali būti pernešami naudojant rankeną arba uždedant kompresorių ant pagrindo su ratukais, taip pat – prijungiant jį prie automobilio. Įmonės, kurios prekiauja kompresoriais, teigia, kad šio tipo įrangą galima naudoti įvairiose situacijose, tačiau paprastai kompresoriai perkami suslėgto oro tiekimui į statybų pramonei reikalingus įrankius, pvz., galingus vinių pistoletus.

Komerciniai kompresoriai. Ši įranga naudojama tuomet, kai reikalingas pastovus suslėgto oro tiekimas. Tai pažangiausiomis technologijomis pasižymintys kompresoriai, skirti darbui intensyviomis sąlygomis. Šio tipo kompresoriai gali dirbti nepetraukiamai ir būti pritaikomi ten, kur reikalingi itin efektyvūs rezultatai, pvz., suslėgto oro tiekimui į atrakcionus ar įrenginius, naudojamus naftos bokštuose. Tai brangiausias kompresorių tipas, siejamas su pažangiausiais technologiniais sprendimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *