Ar reikia pamiršti spaustuves?

Daugelis verslų vis labiau pradeda žiūrėti į skaitmeninę reklamą. Natūralu ir suprantama, nes skaitmeninės reklamos kainos yra panašios, bet galimybės yra kur kas didesnės. Tai ar verta pamiršti spaustuves? Mano manymu ne, spaudos technologijos vis tobulėja ir atsiranda naujų reklamos galimybių, kurių greitu metu skaitmeninė reklama nepakeis. Apžvelgsime vienus populiariausių reklamos būtų, kurios gali būti pagaminamos spaustuvėje.

Reklaminiai stendai yra laibai populiarus ir dar ilgai išliks vienas populiariausių reklamos būdų. Žmonės keliauja, norint gauti paslaugas reikia atvykti į tam tikrą vietą, todėl reklaminiai stendai atkreips visų žmonių dėmesį. Roll-up stendai yra gaminami iš specialios vienpusės medžiagos, kuri nėra peršviečiama, todėl reklama ant jų puikiai matysis visada. Ši medžiaga yra uždedama ant Roll-up mechanizmo, kuris yra lengvai transportuojamas ir patogiai naudojamas. Taip pat plačiai naudojamos švieždėžes virš parduotuvių ir kitų įmonių, informaciniai stendai, kurie yra daug patvaresni už plakatus ir gaima naudoti įvairiomis sąlygomis. Dalį reklaminių stendų keičia LED ekranai, bet neturint didelių išteklių ir dėl sunkaus transportavimo LED ekranai dar ilgą laiką neperims spausdintinių reklaminių stendų.

Smulki reklaminė produkcija tai lankstinukai, skrajutės, katalogai taip pat išlieka populiarūs. Apsilankę pas dantistą ar kitas paslaugas teikiančią įmonę, laukdami visada norėsite pavartyti kokį lankstinuką ir sužinoti apie daugiau paslaugų, kurias teikia ši įmonė.

Lipdukai tai nepakeičiama klasika. Lipdukai gali būti kaip interjero dekoracija, informacijos suteikimo priemonė, kuri pakeičia stendus ar produkto informacijos pateikimas . Lipnios etiketes kol kas nėra pakeičiamos ir joms nėra jokios alternatyvos, todėl jos naudojamos plačiai ir nuolatos. Lipdukais yra matinamos vitrinos arba įmonių stiklai, apipavidalinamos sienos, transporto priemonės. Šiais laikas yra gaminami tapetai, kurie klijuojami kaip lipdukai, todėl nebereikia terliotis su klijais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *