Ar pirkti droną su kamera?

Šiuo metu dangų užkariauja dronai, todėl vis daugiau žmonių jais susižavi ir nori įsigyti. Pagrindinis klausimas susijęs su kaina ir ar reikalingi dronai su kameromis. Žinoma, tai dar ne viskas, kas svarbu renkantis droną, tačiau daugeliui pirkėjui tai yra esminiai klausimai, kuriuos užduoda pardavėjams ir kitiems dronų savininkams.

GPS dronaiDronų kainos yra skirtingos. GPS partneris parduoda įvairių gamintojų ir modelių dronus. Priklausomai nuo parametrų, kurie pirkėjui svarbūs galima pasiūlyti tinkamiausią. Galima tik pasakyti, kad mėgėjiškam sklandymui danguje gali pakakti paprasto modelio, tačiau, jeigu norima filmuoti ir fotografuoti bei ilgai laikančios baterijos, tai reikės skirti didesnę sumą pinigų. Kaip ir perkant kitas prekes, taip ir perkant droną, daugeliu atvejų už kokybę bei daugiau galimybių, reikia sumokėti papildomai. Taigi, pagalvokite, kokią pinigų sumą norite skirti drono pirkimui ir ką su juo darysite. Tai esminiai klausimai, kurie padės pasirinkti.

Viena iš papildomų funkcijų už kurią pirkėjai papildomai sumoka – GPS navigacija. Tai nėra būtina funkcija. Jeigu reikia paprasto drono už mažą kainą, tai galima rinktis be navigacijos. Tiesa, jis gali pasimesti, nes sekimo galimybės nėra, taigi saugu jį valdyti bus gerai matomoje vietovėje, kurioje jis nuskris netoli nuo valdančio žmogaus. Jeigu norite patogumo ir galimybės sekti savo droną ar nustatyti grįžimo koordinates, tai reikia papildomai sumokėti ir įsigyti droną su GPS navigacija.

Kitas patarimas susijęs su kamera. Kai kurie dronai turi įmontuotą kamerą, kai kurie jos visai neturi, o yra ir dar viena dronų kategorija, kuriai priskiriami tie, kurie neturi kameros, tačiau yra galimybė prijungti tinkamą kamerą. Pastaruoju atveju galima sutaupyti ir nepirkti drono su kamera, jei turite kamerą, kuris tinka dronui. Kitu atveju perkami dronai su kameromis, kurios yra gamykliškai sumontuotos. Tai bus brangesnis pirkinys. GPS partneris rekomenduoja gerai pagalvoti ar jums tikrai reikia kameros. Jei reikalinga kamera, tai reikia žinoti, kad jos raiška turi būti ne mažiau kaip 1280 x 720 raiškos. Kuo didesnė raiška, tuo geresnis bus vaizdas. Taip pat perkant droną su kamera ar su galimybe ją prijungti, reikia žinoti, kad būtinas vaizdo stabilizatorius. Kitaip vaizdai bus nors ir geros raiškos, tačiau drebantys. To niekas nenori, ypatingai profesionalai. Žinant šiuos patarimus galima bus įsigyti gerą droną, kuris tenkins jūsų lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *