Kur dėti nebereikalingus akumuliatorius?

Šiais laikais labai aktyviai akcentuojama aplinkosauga, kuri užtikrina, kad ne tik mes gyvensime sveikai ir laimingai, tačiau taip pat ir mūsų vaikai. Deja, daugelis kasdien naudojamų įrankių ir technikos prietaisų kenkia gamtai, tad norėdami ją apsaugoti – privalome rūšiuoti ir nebereikalingus daiktus išmesti ten, kur jiems yra vieta. Vienas iš tokių daiktų yra mašinos akumuliatoriai. Kuomet jie jau nebėra Jums reikalingi – svarbu jais tinkamai pasirūpinti. Jokiu būdu negalima mesti kartus su kitomis atliekamomis, kadangi įrantys jie kenkia gamtai.

Akumuliatoriaus atidavimas specialistams

Jeigu turite jau nebereikalinga mašinos akumuliatorių – jokiu būdu nemeksite jo su kitomis šiukšlėmis, kadangi jis kenks ne tik gamtai, tačiau ir žmonėms, daugelis mūsų nuveždami kelias šimtus metrų nuo namų šiukšles ir išpildami jas plykinėse galvoja, kad tai neliečia mūsų. Viskas sukasi ratus ir mes esame gamtos dalis, tad norėdami, kad gamta mums kenktų – turime tinkamai ja rūpintis. Taigi, jau nebereikalingi akumuliatoriai turi būti perduodami profesionalams, kurie tinkamai pasirūpina nebereikalingomis atliekamos.

Akumuliatoriai gali būti ir turėtų būti perduodami servisams bei prekybos vietoms, kurios skelbiasi, kad surenka priemones ir garantuoja, kad tinkamai jomis pasirūpins. Lietuvoje yra ne viena tokia vieta. Internete greitai ir patogiai rasite adresus.

Akumuliatorių utilizavimas

Įmonės, kurios surenka nebereikalingus akumuliatorius – tuo pačiu tinkamai jais ir pasirūpina. Pirmiausia akumuliatoriai yra visiškai ieškodami, ir atskirtos jų dalys yra panaudojamos skirtingais tikslais. Išimama švino plokštė, plastikiniai korpusai, taip pat siera, galiausiai, elektrolitai. Viska labai atsargiai išardoma, kadangi nekruopštus darbas gali sukelti žmogaus sveikatai problemų.

Atsakinga įmonė visada bando turimas dalis panaudoti dar kartą, tad pavyktų kuo labiau apsaugoti gamtą. Juolab, daugelis įmonių sutinka net atvykti į namus ir visiškai nemokamai surinkti akumuliatorius ir tinkamai jais pasirūpinti, kad patiems žmonėms nereiktų pergyventi, kur laikyti nebeveikiančias mašinos dalis.

Saugokite gamtą ir save patį. Kartą panaudotą techniką atiduokite tiems, kurie geba tinkamai ja pasirūpinti. Akumuliatoriai – viena iš jų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *