7 būdai šildyti orą šilumos siurbliu

Daugelyje pasaulio šalių žiemą lauke oras yra šaltesnis nei mūsų namuose. Taip yra todėl, kad šiluma, kurią skleidžia mūsų kvėpavimas, kūnas ir tokia veikla kaip maisto gaminimas ir apšvietimas, sklinda iš mūsų namų infraraudonųjų spindulių pavidalu. Tai reiškia, kad nors namus galima šildyti tradiciniu dujiniu ar aliejiniu šildytuvu, tačiau naudodami šilumos siurblį sutaupysite pinigų ir sumažinsite anglies dvideginio emisiją. Šilumos siurblys keičia dviejų skirtingų oro srautų energiją, kad sušildytų jūsų namus, kai lauke šalta. Jiems veikti nereikia jokio kito kuro, išskyrus elektrą, ir jie yra efektyvesni už tradicinius patalpų šildymo būdus. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, kaip jie veikia, kaip juos palyginti su kitais šildymo būdais, ir keletą patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti savo naująją šilumos siurblio sistemą! Šilumos siurbliai – Saulės Broliai.

Kaip veikia šilumos siurbliai?

šilumos siurbliai - Saulės BroliaiŠilumos siurblys keičia dviejų skirtingų oro srautų energiją, kad sušildytų jūsų namus, kai lauke šalta. Kai lauke šalta, šiltas oras jūsų namuose naudojamas šilumai iš lauko oro išgauti. Kai lauke šilta, šiluma iš šilto oro jūsų namo viduje perduodama lauko orui. Šilumos siurbliai nesukuria šilumos, jie ją tik perneša. Jie labiau primena atvirkštinį šaldytuvą: jis ištraukia šilumą iš oro, o ne ištraukia vėsą iš šaldytuvo vidaus ir leidžia šilumai išeiti į lauko orą. Šilumos siurblys veikia tuo pačiu pagrindiniu principu nepriklausomai nuo metų laiko.

Šilumos siurblio šildymas

Jei gyvenate šaltame regione, galbūt norėsite naudoti šilumos siurblį namams šildyti. Kai lauke šalta, šilumos siurblys paims šilumą iš lauko oro ir perduos ją jūsų vidaus orui. Tada šis pašildytas vidaus oras oro kondicionieriumi, radiatoriumi arba ventiliatoriumi su ventiliatoriumi bus pučiamas per jūsų namus, iš kur bus išpučiamas į kambarius. Kai kurie šilumos siurbliai gali būti prijungti prie jūsų namų centrinio šildymo sistemos, kad papildytų jūsų namų šildymą.

7 būdai, kaip sumažinti šildymo išlaidas naudojant šilumos siurblį

Jei jūsų klimatas leidžia, šilumos siurblį galite naudoti ir namams vėsinti, ir šildyti. Taip galėsite daug mažiau naudoti savo sistemą ir sutaupyti pinigų sąskaitoms už komunalines paslaugas! Jei gyvenate šaltesniame klimate, galbūt norėsite naudoti šilumos siurblį namui šildyti. Gudrybė ta, kad savo šilumos siurblį nustatykite taip, kad jis natūraliai vėsintų jūsų namus, nes tai leis šilumos siurbliui taip pat šildyti jūsų namus.

Plačiau https://saulesbroliai.lt/produktu-kategorijos/silumos-siurbliai/silumos-siurbliai-oras-vanduo puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *