3 būdai, kaip įtraukti granito antkapines plokštes į kapinių dizainą

Planuojant paskutinio poilsio vietą lengva susitelkti tik į antkapį ir pamiršti visa kita. Estetiniu požiūriu daugelis kapinių tapo nuobodžios ir vienodos dėl komercinių antkapinių paminklų įmonių išpopuliarėjimo. Dėl to plačiai paplito apribojimai, ką dizaineriai gali įtraukti į savo sklypus. Laimei, vis dar yra būdų, kaip, pasitelkus granitinius antkapinius paminklus, savo kapines išskirti iš kitų. Štai trys būdai, kaip galite įtraukti granito antkapius į kapinių dizainą. Vilniaus paminklai ir granitinės kapų plokštės už labai gera kaina.

Naudokite granito antkapius, kad pabrėžtumėte simboliką

PaminklaiNorėdami sukurti paskutinio poilsio vietą, kuri išsiskirtų iš nuobodžios ir vienodos kapinių aplinkos, puikiai tinka akmeniniai antkapiniai paminklai. Šiuolaikinės kapinės tapo tokios vienodos, kad žmonės net jaučiasi prislėgti aplinkos. Jei savo sklypą papildysite granitiniais antkapiais, galėsite sukurti pozityvesnę ir atspindinčią erdvę. Tai galima pasiekti paprasčiausiai įtraukiant simboliką į patį akmenį. Dažnas pasirinkimas – ant antkapinio paminklo panaudoti mirusiojo vardus, vaizduojančius gamtos pasaulį. Tai galima padaryti įtraukiant vaizdą arba naudojant metaforą. Pavyzdžiui, antkapinis akmuo su orchidėjos atvaizdu gali būti metafora apie jauną ir visavertį gyvenimą nugyvenusį asmenį. Antkapinis paminklas su gėlių sodo atvaizdu kaip metafora galėtų būti skirtas asmeniui, kuris mirė vėlyvesniais metais, ir jame galėtų būti įrašyta žinutė apie tai, kad jo gyvenimas buvo kupinas meilės. Kurį simbolį įtraukti, galiausiai sprendžia šeima.

Sukurkite kontrastą su granito antkapiais

Galbūt vietinių kapinių nuobodumas jus pradeda erzinti? Jei norite sukurti antkapinį paminklą, kuris išsiskirtų pilkoje jūroje, pagalvokite apie granitinius antkapius. Kadangi granito antkapiai yra tamsūs ir sunkūs, jie kontrastuos su blyškia pilka kapinių sienų dangaus spalva ir akimirksniu sukurs dėmesio centrą. Tai gali būti ypač geras pasirinkimas, jei projektuojate sodą su neutralia spalvų palete, kad vietoj jų kuo geriau išryškėtų kraštovaizdžio elementai. Granitiniai antkapiniai paminklai taip pat gali tapti ryškiu centriniu sodo tašku dėl kitų priežasčių. Pavyzdžiui, jei turite sodą su riba, ant kurios juos galite pastatyti, tai sukurs ryškų vaizdą, kuris trauks akį į sodo centrą. Panašiai, jei turite sodą, per kurį driekiasi takas, granito akmenis galima pastatyti tako gale ir iš karto sukurti dėmesio centrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *